ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

BAŞKAN TARHAN “ EĞİTİME TAM DESTEK İÇİN KOLLARI SIVADIK”
    • 22 Eylül 2020 - 08:28:44

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, ilk ders gününde yüz yüze eğitime başlayan okulları ziyaret ederek maske, dezenfektan standı ve dezenfektan dağıttı.
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, ilk ders gününde yüz yüze eğitime başlayan okulları ziyaret ederek maske, dezenfektan standı ve dezenfektan dağıttı.

Okullarda kademeli olarak eğitim görecek olan Anaokulu ve 1.sınıfları ziyaret eden Başkan Tarhan, eğitime her zaman destek olduklarını,pandemi nedeniyle daha da fazla destek olmak için kolları sıvadıklarını söyledi.

Okulları ziyaretinde konuşan Belediye Başkanı Ömer Tarhan şunları kaydetti;

“ Kadirli Belediyesi olarak koronavirüse karşı etkin bir mücadele verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Çocuklarımızın sağlığı bizim için büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle okullarımızın bahçelerini giriş katlarını ve sınıflarını günler öncesinden dezenfekte ettik. İlk ders zilinde de önceliğimiz çocuklarımızın sağlığı dedik ve öğrencilerimizin ilk misafiri olarak gittiğimiz sınıf ve okullarda onlara çizgi kahramanlarının basılı olduğu yıkanıp kullanılabilir maskeler verdik. Ayrıca öğretmenlerimize maske ve okullarımızın tamamına dezenfektan standı ile dezenfektan verdik. Bu konuda dezenfekte ve dezenfektan desteğimiz devam edecek” dedi.

KIRTASİYE VE ÇANTA DESTEĞİ DE VERECEĞİZ

Okulların açılması ile birlikte öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama ve velilerin yükünü hafifletme adına bir takım çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Tarhan, “ Okullarımızda eğitim öğretime başlayan çocuklarımıza kırtasiye ve çanta desteği vereceğiz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda öğrencilerimizin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacağız”

EBA EVİ VE GEZİCİ EBA SINIFI KURUYORUZ

Kadirli Belediyesi olarak Ekonomik yetersizlikler nedeniyle EBA’ya ulaşmakta zorluk yaşayan öğrencilerimiz için Şehit Mustafa Yağız Mahallesi eski halı sahadaki binamızda EBA Evi ve Gezici Eba Sınıfı kuracaklarını söyleyen Başkan Tarhan “ Öğrencilerimizin EBA’ya ulaşımını kolaylaştırmak ve derslerinden geri kalmamaları için oluşturacağımız sınıflarda öğrencilerimiz hem ders dinleyip hem ders yapabilecekler. Ayrıca Otobüsümüzün birini Gezici EBA Sınıfı yaptık. Teknolojik anlamda Eba’ya erişim sağlayamayan yada imkanı olmayan öğrencilerimiz için bu otobüsümüz emirlerinde olacak. İçerisinde bilgisayarlar bulunan otobüsümüz öğrencilerimize hizmet verecek” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz