Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Trafik kazası:1 yaralı

Trafik kazası:1 yaralı

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

BAŞKAN TARHAN EDELERE TAVUK DAĞITTI
    • 14 Ocak 2021 - 07:50:46

Covid-19 salgını nedeniyle sokak düğünlerinin yasaklanmasıyla sıkıntılı günler geçiren Edelerimizin(müzisyenler) yanında olarak en sevdiği yiyecek olan Tavuk Eti ikramında bulunduk diyen Başkan Tarhan şunları kaydetti;

“ Kadirli Belediyesi olarak pandemiden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu süreçte sokak düğünlerinin yasaklanması ile birlikte sıkıntıya giren çalgıcı olarak tabir ettiğimiz Edelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Onların en çok sevdiği yiyecek olan tavuk eti ikramında bulunduk. Yaklaşık 2 ton tavuk etini edelerimize dağıttık.

AİLE BAŞI 500 TL DESTEK

Düğünlerin yasaklanması ile büyük bir çıkmaza giren müzisyenlerimize ekonomik destekte sağladık. Müzisyenlerimize aile başı 500 TL nakit desteğinde bulunduk.

Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Birlik beraberlik ve dayanışma ruhu ile esnafımıza ve vatandaşımıza Kadirli Belediyesi olarak destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz