SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

BAŞKAN TARHAN “ BİZE ÖĞRETTİKLERİNİZ İÇİN MİNNETTARIZ”
    • 24 Kasım 2021 - 08:22:04

 

BAŞKAN TARHAN “ BİZE ÖĞRETTİKLERİNİZ İÇİN MİNNETTARIZ”
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.
Bize Öğrettikleriniz için minnettarız diyen Başkan Tarhan, mesajında, Öğretmenlerin Sorumluluğu büyük ve başka hiçbir meslekle kıyaslanamayacak kadar kutsal bir mesleğe sahip olduklarını söyledi.
Başkan Tarhan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında;
“Bir toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere bilgiyi, ahlakı ve davranış biçimini saygıyla, sevgiyle ve sabırla adeta nakış gibi işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimiz; ülkemizi gelecekte yeni ufuklara taşıyacak olan çocuklarımızı her türlü bilgi ve beceri ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır. Atatürk’ün dediği gibi, yeni nesli Cumhuriyet’in özverili öğretmenleri yetiştirecek ve yeni nesil onların eseri olacaktır.
Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenlik unvanını kabul ettiği bu anlamlı günde, emekli öğretmenlerimize sağlık ve huzur dolu günler diliyor, şehit olmuş ve ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Türkiye’nin aydınlık geleceğinin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi sevgiyle, bilgiyle donatıp, erdemli bireyler olarak geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için fedakârca çalışan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, tüm öğretmen ve öğrencilerimize en derin sevgi ve selamlarımı sunuyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz