OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Başkan Seyitoğlu’nun ‘polis haftası ve 10 nisan polis günü’ mesajı
    • 10 Nisan 2023 - 09:46:29

Başkan Seyitoğlu’nun ‘polis haftası ve 10 nisan polis günü’ mesajı

Mehmetli Belediye başkanı Fatih Seyitoğlu, ‘Türk Polis Teşkilatı’nın 178.Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Devletin, milletin bölünmez bütünlüğünü, halkın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatı’na müteşekkir olduklarını dile getiren Başkan Seyitoğlu, “Kolluk güçlerimiz zayıflarsa bütün kesimler zarar görür. Şayet yaşadığımız çevrede asayiş ve huzur yoksa hiçbir şeyin anlamı yoktur. Birlik ve dirliğimiz ancak polisimizin yanında ve yardımcı olmakla mümkündür” dedi.

Yürütülen kamu hizmetleri içinde en zor, en streslisi olanı polislik mesleği olduğunu ve bu meslekte sadece polislerin değil, ailelerinin de fedakarlık yaptığını dile getiren Başkan Seyitoğlu, “Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilat’ımızın Kuruluşu’nun 178. Yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü en içten duygularla tebrik eder, canını bu aziz vatan için hiç çekinmeden feda eden şehit polislerimizi rahmetle anıyor. Ayrıca görevleri başındaki polislerimiz ile ailelerine de sağlık ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz