OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Başkan Seyitoğlu, Bu zor Günde Vatandaşımızın Yanındayız
    • 4 Mayıs 2020 - 08:30:12


Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu ve belediye personeli tüm belde halkına kapı kapı gezip içerisinde maske, el dezenfektanı, kolonya, Ramazan İmsakiyesi ve beldeyi anlatan broşürlerin yer aldığı çantaları dağıtmaya başladı.
Mehmetli’de ev ev dolaşmaya başlayan Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu vatandaşlara her zaman yanlarında olduğu mesajını veriyor.
Başkan Seyitoğlu sağlık kitlerinin dağıtımına ilişkin yaptığı konuşmada “Korona virüs salgınının ilk başladığı günden bu yana mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak yıkama ve ilaçla dezenfekte çalışmalarına başladık. Hemen ardından belediye binası başta olmak üzere kamu binalarını daha sonra da tüm evlerin girişlerini dezenfekte ettik. Bu gün ise Mehmetli Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla temin ettiğimiz maskeleri, el dezenfekteni, kolonya Ramazan İmsakiyesi ve beldeyi anlatan broşürlerin yer aldığı çantaları dağıtmaya başladık.
Vatandaşlarımızda bu çalışmalardan oldukça memnun. Ben Mehmetli’ye Belediye Başkanı olarak seçildiğim ilk günden bu yana halkımın hep yanında oldum. Bu zorlu günlerde de Mehmetli halkının yanındayız. Mehmetli’de hiç kimseyi maskesiz bırakmayacağız. İhtiyaç sahiplerine yardımlarımız devam edecek. Halkımızdan tek isteğim kurallara uysunlar, evlerinde kalsınlar, biz bu korona virüs savaşını da bu birlik ve beraberlik içerisinde inşallah yeneceğiz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz