ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

ABİDİN İSPİR  BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

ABİDİN İSPİR BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”
    • 31 Mart 2023 - 08:37:50

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

AK Parti Osmaniye İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Kentte 4 yıldan bu yana yapmış oldukları projelerle ilgili yazılı basın açıklaması yaptı.

Başkan Gizlice, yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi: ‘’Kıymetli hemşerilerim, Bugün 31 Mart 2023 siz yiğit Osmaniyeli aziz hemşerilerimizin desteği ile göreve geldiğimiz 31 Mart 2023 seçimlerinin üzerinden dört yıl geçti.

Sözlerime başlarken 6 Şubat tarihinde yaşanan asrın felaketi Kahramanmaraş merkezli depremler sonucu etkilenen tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyerek depremde hayatını kaybeden hemşerilerimize Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaşanan depremle ilgili depremin ilk dakikalarından itibaren tüm özel idare ekiplerimizle birlikte başlayan çalışmalarımız devam ediyor.

 

 

İl Genel Meclis başkanı olarak geride bıraktığımız dört yılda Cumhurbaşkanımız  Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ın eser ve hizmet siyaseti kapsamında ve Cumhurbaşkanımızın destekleri ile İl Genel Meclisimizde aldığımız karar ve yaptığımız çalışmalarımızla, İlimizin yedi İlçesi, yüz elli dokuz köyü ve beldelerinde alt yapı, üst yapı ve sosyal projeler olarak bir çok eser ve hizmeti hemşerilerimizin hizmetine sunduk.

Yol medeniyettir dedik.

Adayken sözünü verdiğimiz, geride bıraktığımız dört yılda başta ZORKUN yolumuz olmak üzere Dumanlı ve Hodu yollarını da kapsayan, türevleri: sıcak asfalt (BSK), sathi kaplama, beton yol ve ssb yol olan 1.686 km yolu asfalt ve beton olarak yapımını  tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk.

Ayrıca 1.064 km yolun stabilizesini, 260 km yolunda onarımını tamamladık. Yol çalışmalarımız esnasında ihtiyaç olan yerlere 159 adet köprü ve menfez yapımı ile 509.000 adet trafik işaret ve levhası yapımını tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunduk.

 

 

Su hayattır dedik.

Köylerimizin içme ve tarımsal sulama ihtiyaçlarını karşılamak ve iyileştirmek için

İçme su depolarının yapımı, bakım ve onarımı, isale hattı yapımları, yenilemeleri, içme  su şebekesi yenilemeleri, kaptaj yapımları, bakım ve onarımları, sulama suyu açık ve kapalı sistem yapımları ve yenilemeleri olmak üzere köylerimizde 145 projeyi hayata geçirdik.

 

 

Eğitim, Hizmet, Enerji ve Sosyal alanlardaki çalışmalarımızla:

Eğitimde, ilimizde çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için 420 derslikli 25 okul,600 kişilik yurt yapımı ve 300 okulun bakım ve onarımını yaparak öğrencilerimizin hizmetine sunduk.

Sosyal projeler ve hemşerilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için hizmete sunduğumuz yatırımlar:

-Kadına yönelik bağımlılıkla mücadele merkezi

-Düziçi gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu

-Yağlı tohumlar enstitü Binası

-Yer Fıstığı Müzesi

-Çocuk Trafik Eğitim Parkı

-Gümüş Köyü Sağlık Evi

-Cahit Zarifoğlu Konferans salonu

-990kw Güneş Enerji Santrali

-4 adet emniyet hizmet binası

-1 adet jandarma hizmet binası yapımı, devam eden ve 2023 yılı içinde hizmete girecek olan

-Karaçay Rekreasyon alanı ve lastik bent yapımı (Karaçay aynası projesi)

-Karaçay Kafe ve Restaurant

-2 adet Hükümet konağı

Tamamladığımız ve tamamlanacak projelerle daha iyi ve gelişmiş bir Osmaniye için var gücümüzle çalıştık ,çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız  Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ın talimatları ve yerel yönetimlerdeki hizmet anlayışı ile insanı yaşat ki devlet yaşasın şiarından yola çıkarak dört yılda durmadan yorulmadan şehrimize hizmet yolunda çalışmalarımız devam etti, edecek hizmetin en iyisini hak eden yiğit OSMANİYE li hemşerilerimizin dün olduğu gibi bugün de bundan sonrada daha iyi hizmet alabilmeleri için çalışmalarımız devam edecek.

Tüm bu yatırımları ilimize yapmamıza olanak sağlayan Sn. CUMHURBAŞKANIMIZ a şükranlarımı sunuyorum.

Dört yıllık çalışmalarımız süresince İl Genel Meclisimizde Meclis Başkanlık seçimleri ve diğer seçimlerde dahil olmak üzere bütün kararları oybirliği ile alarak benzerine rastlanmayan bir birlikteliği temin ettik. Bu birlikteliğin teminine destek veren tüm İl Genel Meclis üyelerime de ayrıca TEŞEKKÜR ediyorum.

 

 

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde hemşerilerimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz. Bize inanarak oy veren, vermeyen tüm hemşerilerimize yürekten TEŞEKKÜR ediyorum.

Bu vesile ile icra etmekte olduğumuz Ramazan ayının tüm İslam alemine ve hemşerilerimize hayır ve bereket getirmesini Allahtan niyaz ediyorum.

Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında nice hizmetleri Osmaniye’miz ile buluşturmak üzere

DURMAK YOK

YORULMAK YOK

HEM HİZMETE HEM YOLA DEVAM  diyerek Aziz hemşerilerimizi saygıyla selamlıyorum”

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz