Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Trafik kazası:1 yaralı

Trafik kazası:1 yaralı

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

BAŞKAN DÖĞÜŞÇÜ’DEN DUYARLI DAVRANIŞ
    • 11 Mart 2021 - 18:48:26

Kadirli CHP İlçe Örgütü yönetim kurulu üyeleri pandemi dolayısıyla karantina uygulanan Dervişpaşa Mahallesine gıda yardımında bulundu.
CHP İlçe Başkanı Mehmet Döğüşçü ve yönetim kurulu üyeleri hazırladıkları yardım paketlerini mahalleyi ziyaret ederek muhtar Mustafa Haytaoğlu’na teslim ettiler. Döğüşçü; yardım ve dayanışmanın Türk insanının kültüründe var olduğunu belirterek; ” Dervişpaşa mahallesi Kadirli’nin kadim mahallesinden biridir. Pandemi dolayısıyla uygulanan karantina sebebiyle dışarı çıkamayan mahalle sakinlerine bir katkı sunmak amacıyla gıda yardımında bulunmak istedik ve yardım paketlerini mahalle muhtarımız sayın Mustafa Haytaoğlu’na teslim ediyoruz. Tüm mahalle sakinlerine de geçmiş olsun diyoruz” dedi.” Muhtar Mustafa Haytaoğlu davranışlarında dolayı CHP heyetine teşekkür ederek “Yapmış olduğunuz yardımları mahalle sakinlerimize ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz