OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Başkan Döğüşcü, Elektrik Telleri Yer Altına Alınmamasına isyan etti
    • 31 Ekim 2019 - 07:05:20

Kadirli Pazar mahallesinde bir haftadır elektik tellerinin yer altına alınmasını değerlendiren Cumhuriyet Halk Parti( CHP) İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü, Dervişpaşa Caddesindeki elektrik tellerinin de yer altına alınmasını istedi. Kaldırım işgal edilerek dikilen direklere isyan etti.
Dervişpaşa Caddesindeki elektrik tellerinin yer altına alınmadığını söyleyen Başkan Döğüşcü, Burası Kadirli masa başındaki proje yapanlara sesleniyorum. Pazar Mahalesinin bir kısmını yer altına aldınız. Dervişpaşa Caddesindeki direkleri yer altına alacağınıza yatırım yok bahanesiyle kaldırımı işgal ederek yeni direk dikiyorsunuz. Yıl 2019 1945 değilki hani elektrik tellerini yer altına alacaktınız. Kadirli sahipsiz değil. 2019 yılında siz ellili yıllardaki gibi direklerle elektrik götüremezsiniz. Kadirli bir köy değil. Sorumluları bu konu hakkında göreve davet ediyorum. Kadirlileri bu konuda duyarlı olmasını istiyorum. Herkes faturasını ödüyor iki gün geçtikten sonra kesme parasıyla birlikte peşin olarak alan tek kurumsunuz. Kadirli’nin göz estetiği ve güvenliği için göreviniz yapın. İlla bir elektirik çarpma vakası olacak ondan sonra mı bu çalışma yapılacak?” diye isyan etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz