MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR  MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

BAŞHEKİM GEREK’TEN FAKÜLTEYE “NAZİK” ZİYARET
    • 4 Şubat 2021 - 07:20:54


BAŞHEKİM GEREK’TEN FAKÜLTEYE “NAZİK” ZİYARET
Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Şamil Gerek, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Hamil Nazik’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Gerek; ilk görev yeri olan Kadirli’ye bir gönül bağı olduğunu söyledi. Ailesinin Andırın kökenli olduğunu belirten Başhekim Gerek ” Bu coğrafya insanının özelliklerinden biri yüksek sezgileridir.
Kendilerine değer veren, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan insanları hemen tanır ve saygı duyarlar. Görevimiz ne olursa olsun önemli olan insanlarla gerekli sosyal ilişkiyi kurabilmektir. Bu işimizdeki başarının yarısıdır” dedi.
Başhekim Şamil Gerek’in ziyaretinden memnuniyetini belirten Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Hamil Nazik; kendinin de Kadirli’li olduğunu belirterek ” fakülte dekanlığını kabul etmemin bir nedeni de elbette bu coğrafyaya olan gönül borcumdur. Öğrenim ve görevim süresince buralardan ayrı kalmamız bu topraklara olan borcumuzu kat kat artırdı. Korkut Ata üniversitesi Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi olarak Türkiye’nin en başarılı fakülteleri arasına girip bu fakülteyi cazibe merkezi haline getireceğiz. Buna gönülden inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz” dedi. M. Yüksel Kaya

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz