Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başarılarıyla milli takım kampına davet edildiler
    • 5 Temmuz 2019 - 07:23:36

Osmaniye sporcular, Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında büyük başarılar elde ederek, milli takım kampına davet edildiler. Ankara’da yapılan ve 2 bin 884 sporcunun katılımıyla gerçekleşen şampiyonada Türkiye derecesi elde eden Osmaniyeli sporcular milli takım kamplarına çağırıldı. Türkiye Şampiyonasında 59 kilo Yıldız Bayanlarda yarışan Ece Nur Karslı Türkiye üçüncüsü, 49 kilo Yıldız Erkeklerde yarışan Kerem Çınar Türkiye beşincisi, 61 kilo Yıldız Erkeklerde yarışan M. Furkan Doğru Türkiye 5’incisi, 41 kilo Yıldız Erkeklerde yarışan Rıfat Eser Türkiye 13’üncüsü, 55 kilo Yıldız Bayanlarda yarışan Saniye Güneş Türkiye 14’üncüsü ve + 65 kilo Yıldız Erkeklerde yarışan Musa Dağ Türkiye 16’ncısı oldu. 7-10 ağustos tarihlerinde Özbekistan’da düzenlenecek olan Yıldızlar Dünya Tekvando şampiyonası öncesinde Ankara’da yapılacak Dünya şampiyonası Yıldızlar Milli Takım seçmesine 49 kiloda Kerem Çınar ve 61 kiloda M. Furkan Doğru davet edildi. 5-10 ekim’de İspanya da yapılacak olan Yıldızlar Avrupa Taekwondo şampiyonası Milli Takım seçmelerine de Osmaniyeli 6 sporcu davet edildi.

Osmaniye’den Taekwondo gibi olimpik zor ve katılımcı sayısı fazla olan bu branşta bu kadar çok sporcunun derece elde etmesinin çok büyük başarı olduğu belirtildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “12-14 yaş gurubu sporcularımızın 5-6 yıllık sistemli ve programlı çalışmanın faydasını almaya başlandığı görülmekte olup, Dünya şampiyonası için milli takıma sporcu davet edilmesi Osmaniye Taekwondo için gurur verici bir olaydır. Her yıl Mili Takımımıza Osmaniye de değişik branşlarda milli sporcu göndermemiz iyi bir Taekwondo alt yapımızın oluşması idareci ve antrenörlerimizin gayreti sayesindedir” denildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz