19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜNE ÖZEL MİSAFİR

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜNE ÖZEL MİSAFİR

İKİNCİ ÜNİVERSİTE SON KAYIT TARİHİ 18 EKİM

İKİNCİ ÜNİVERSİTE SON KAYIT TARİHİ 18 EKİM

BUGÜN ÇAMLIKAHVEDEYİZ…

BUGÜN ÇAMLIKAHVEDEYİZ…

AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik Osmaniye’de

AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik Osmaniye’de

OKULA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLARIN AİLELERİ İÇİN EBEVEYN SEMİNERİ BAŞLIYOR

OKULA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLARIN AİLELERİ İÇİN EBEVEYN SEMİNERİ BAŞLIYOR

Başak Gazetesi 34 Yaşında
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 20 Ağustos 2019 - 07:31:00

Osmaniye’de tüm vilayet geneline dağıtılan ve Osmaniye basınının amiral gemisi konumunda olan Başak Gazetesi 34 yaşına girdi.

Başak Gazetesi Sahibi Bahri Çolpan, gazetenin 34. yayın yılına girmesi dolayısıyla yaptığı açıklamada, gerek basılı yayın olarak ve gerekse internet gazeteciliği olarak, bölgede takdir görmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Başak Gazetesi Bahri Çolpan yaptığı açıklamada çok çalıştıklarını, çok emek verdiklerini, karşılığında ifade ederek, “Bir vatandaşımızın başı hangi konuda belada olursa olsun ilk gelecekleri yer biz oluyoruz. Bizde kimseyi kırmıyoruz, yüksünmüyoruz vatandaşımızı dinleyip aramamız gereken nere varsa arayıp işini çözmeye çalışıyoruz. 34 yıl içinde bu konular bizi yordu mu, “evet yordu”. Bundan böyle önümüze bakarak özellikle internet gazeteciğine daha fazla önem vereceğiz.

Çünkü yakın çağda basılı yayın tamamen özelliğini kaybedecek ve elektronik gazeteler daha çok rağbet görecektir. Bizde Başak Gazetesi olarak alt yapımızı 2002 yılından bu yana internet gazeteciliğine doğru kaydırıyoruz. Çünkü yeni dünya düzeninde elektronik gazeteler daha cazip olacak, insanlar bu alana doğru daha fazla katılacak. Gazetemizin bugünlere gelmesinde pay sahibi olan kıymetli ağabeylerime teşekkür ediyorum. 34. Yılımıza girmemiz dolayısıyla telefon eden, mesaj gönderen, sosyal medya üzerinden tebrik yayınlayan ve çiçek gönderen tüm dostlara teşekkür ediyorum”dedi

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz