Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

AK PARTİ KADİRLİ TEŞKILATINDAN YILDIRIM’A TAM DESTEK..
    • 18 Haziran 2019 - 07:24:40

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ile il Başkanı Hamza Tor ve Kadirli ilçe Başkanı Ismail Oruç Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek amacıyla İstanbul’da yaşayan Osmaniye ve Kadirlili hemşehrilerimizle buluşuyorlar.
Durmuşoğlu ve beraberindekiler, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Binali Yıldırım’a oy istiyorlar.
Gittikleri her yerde sevgi gösterisi ile karşılanan Durmuşoğlu,Tor, Oruç ve beraberindekiler, Osmaniye ve Kadirlili, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor.
Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a destek için İstanbul’da yoğun bir çalışma sergileyen AK Parti Osmaniye ve Kadirli Teşkilatı ile Mücahit Durmuşoğlu, seçimde destek sözü aldı
İstanbul da yaşayan Kadirlililer de Durmuşoğlu ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, 23 Haziran’da İstanbulluların sayın Binali Yıldırım’a sahip çıkacaklarını belirttiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz