OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

7 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI
    • 3 Ocak 2023 - 08:13:26

7 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI

Yazar Sıla Gazetesi- 2 Ocak 2023010

 

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101.yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen 7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası tamamlandı.

 

Tosyalı Spor Salonunda 8 ayrı kategoride 243 sporcunun katıldığı turnuva iki gün sürdü.

 

Birbirinden çekişmeli müsabakaların oynandığı turnuvada her kategoride dereceye giren ilk beş kişi Osmaniye Belediyesi tarafından ödüllendirildi.

 

Osmaniye Belediyesi’nin organizasyonunda Osmaniye Satranç İl Temsilciliğinin katkılarıyla düzenlenen satranç turnuvasında dereceye girenlerin ödüllerini Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş verdi.

 

Başkan Yardımcısı Akkuş, katkı ve katılımlarından dolayı tüm sporculara, velilere, turnuva hakemlerine, Türkiye Satranç Federasyonu ve Satranç Osmaniye İl Temsilciliğine teşekkür etti.

 

Osmaniye Belediyesi tarafından 7 Ocak kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen kurtuluş kupası satranç turnuvasında Açık Kategoride Hasan Deniz Eroğlu, Kadınlar Kategorisinde Nisa Sakallı, 8 Yaş ve Altı Kategorisinde Taci Demir, 8 Yaş ve Altı Kız Kategorisi- Zeynep Ecrin Pehlivan, 10 Yaş ve Altı Kategorisinde Ahmet Kerem Büyükbozat, 10 Yaş ve Altı Kız Kategorisinde Tuğçe Özdemir, 14 Yaş ve Altı Kategorisinde Caner Ergün ve 14 Yaş ve Altı Kız Kategorisinde Sare Mutafoğlu birinci oldular.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz