SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

2023-2024 YILI ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI
    • 2 Ekim 2023 - 09:53:43

2023-2024 YILI ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI

2023-2024 yılı Üniversite Güvenlik toplantısı Kaymakam Yakup GÜNEY başkanlığında yapıldı.
28.09.2023 günü Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda İlçemizde bulunan Sosyal ve Beşeri Bilimler fakültesi, Uygulamalı Bilimler fakültesi ve Meslek yüksek okulunda öğretim ortamının bozulmasına yönelik faaliyetlerin önüne geçilmesi, güvenliğin devamlılığının sağlanması, Kredi yurtlar kurumuna bağlı üniversite öğrenci yurdunda ve yakın çevresinde meydana gelebilecek olaylar öncesinde, gerekli emniyet tedbirlerinin aldırılması, yasal olmayan eylem ve etkinliklere meydan verilmemesi amacıyla yapılan genel güvenlik tedbirleri, mevcut çalışmalar, üniversitede muhtemel asayiş olayları ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı.
Toplantıda konuşan Kaymakam Yakup GÜNEY Kadirlide eğitim ve öğrenim gören üniversite öğrencilerinin hepsinin birer emanet olduğunu belirterek, onların huzur ve güvenliklerinin sağlanmasının en önemli görevler arasında olduğunu kaydetti. Öğrencilerin yemesinden, içmesine, barınmalarından güvenliklerine kadar herşeyiyle emanet olduklarını ve bunların en iyi şekilde sağlanması gerektiğini belirten Kaymakam Yakup GÜNEY, üniversite öğrencilerinin Sosyal ve kültürel alanda etkinliklerinin artırılması gerektiğini kaydetti.
Toplantıya; Kadirli İlçe Emniyet Müdürü Tarık Esad KAHVECİLER, Kadirli İlçe Jandarma Komutanı Emre EKER, Kadirli Belediye Başkan Yardımcısı Cezmi YAVUZ, Üniversite temsilcileri ile ilgili kurum temsilcileri katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz