İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜNE ÖZEL MİSAFİR
    • 20 Eylül 2019 - 08:41:54

Kadirli Cengiz topel  ortaokulunda 19 Eylül Gaziler günü kutlandı.

Okul idaresi bu anlamlı günde öğrencilere bir sürpriz yaparak 12 Mayıs 2001 de Bingöl -Yedisu  ilçesi şeytan dağları gelincik tepe mezrasında  teröristlerle girdiği çatışmada  kahramanca savaşarak yaralanan ve uzun süren tedavinin ardından Gazilik ünvanını alan  Gazi Jandarma Astssb.kd.başçavuş Nedim Gürlek’i ağırladı.

Okulun toplantı salonunda Gazi Astsubay Gürlek,günün anlam ve önemine binaen  öğrencilerle bir söyleşi gerçekleştirdi.

Teröristlerle  girdiği çatışma anlarını dün gibi hafızasında saklayan Gürlek,dün olduğu gibi bugün de, aynı inanç ve gururla  bu aziz vatanın birliği ve bölünmezliğine,Milli ve Manevi  değerlerine saldıranlara karşı her zaman kanımızı akıtmaya ve canımızı seve seve  feda etmeye hazırım dedi.

Okullarında ilk defa bir Gaziyi ağırlamanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler,Gürlek’in konuşması  esnasında duygusal anlar yaşadılar.

Okul Müdürü Resul Teksin, Gazilerimiz ülkemizin en önemli değerlerindendir. Onlar, bu Vatan için,bizler için   mücadele etmiş, canlarını bile vermekten asla çekinmemiş çok değerli büyük şahsiyetlerdir.Her Türk vatandaşı, bu elleri öpülesi vatan evlatlarının her zaman yanında olmuş ve olmaya da devam edecektir  diyerek,davetlerine icabet eden Gazi Nedim Gürlek’e teşekkür etti.

 

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz