OKÜ Bahar Şenliği Büyük Bir Coşkuyla Başladı

OKÜ Bahar Şenliği Büyük Bir Coşkuyla Başladı

TAŞLAR ÜZERİNE-22

TAŞLAR ÜZERİNE-22

Sumbas’ta “İnovasyon Projesi” gerçekleştirildi..

Sumbas’ta “İnovasyon Projesi” gerçekleştirildi..

BORSA İSTANBUL’DAN KERMESE DAVET

BORSA İSTANBUL’DAN KERMESE DAVET

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi.

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi.

100. Yıl Ortaokulu “Futsal”da şampiyon oldu
    • 21 Mart 2022 - 07:57:49

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakaları iki Kadirli temsilcisi arasında oynanan final maçıyla sona erdi.
Kadirli Kapalı Spor Salonu’nda zorlu finalde rakibi Kadirli Esnaf Kefalet Ortaokulu’nu 2-1 yenen 100. Yıl Ortaokulu Osmaniye il birincisi olmayı başardı.
Büyük bir heyecan ve çekişmeye sahne olan final maçından 2-1’lik skorla galip ayrılan 100. Yıl Ortaokulu, Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası’nda il birinciliğini elde ederken, bölge şampiyonasında Osmaniye’yi temsil etmeye hak kazandı.
Final müsabakasını izleyen Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, müsabaka sonunda sporculara madalya ve kupalarını verdi.
Sporcuları ve teknik heyeti başarılarından dolayı kutlayan Kaymakam Bakır, bölge müsabakalarında Osmaniye’yi en güzel şekilde temsil edecek 100. Yıl Ortaokulu futsal takımını, antrenörleri Kadir Çıtırık ve Sezer Hekimoğlu ile birlikte okul müdürü Mustafa Baraklı’yı tebrik etti.
Final müsabakasını izleyen İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yılmaz Bal ve İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız ise sporculara ve teknik heyete bölge müsabakalarında başarılar dileklerin iletti. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz