Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Osmaniye’ye 600 Yataklı Devlet Hastanesi Yaptırılıyor
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 6 Şubat 2019 - 08:59:34

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya Osmaniye’ye 600 yataklı devlet hastanesi yapımı hakkında mesaj yayınladı . Kaya, hastanenin 27 bin 175 metrekare oturum alanı olduğunu, imzalanan sözleşme kapsamında Sağlık Bakanlığımız tarafından uygulama projeleri , ihale dokümanları yakından takip edildiğini, İhale yapım işi , Kamu İhale Kurumu elektronik ihale platformu EKAP’a yüklendiğini , yapım ihale tarihinin belirlendiğini ifade etti.

Devlet hastanesinin Osmaniye’mize yapılan en değerli ve büyük sağlık yatırımlarından birisi olduğunu ifade eden Kaya, hastanede 24 ameliyathane olacağını söyledi. Kaya, “Hastanemiz 600 yataklı projelendirilmiş olmasına rağmen 800 hastamıza hizmet verebilecek kapasitede planlandığını dile getirdi. Bununla beraber 2 kurşunlu anjiyografi salonu, 30 yataklı palyatif bakım merkezi, 12 yataklı SDL odası, 6 tek kişilik enfeksiyon odası, 6 tek kişilik kemoterapi odası, tek kişilik 5 yanık tedavi odası, 8 odası tek 2 odası çift kişilik acil hasta servis kliniği, 8 tek kişilik hasta mahkum odası halkımıza hizmet vereceğini ifade etti.

Kaya, projesi tamamlanan 150 yataklı Düziçi Devlet Hastanesi, Kadirli Devlet Hastanesine ek 100 yataklı hastane, 20 ünitelik Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ihale aşamasında olan Sumbas ve Toprakkale Entegre Hastaneleri de hızlı bir şekilde tamamlanması için Sağlık Bakanlığı nezdinde nezaket ziyaretlerimizin sürdüğü, bu ziyaretler kapsamında öncelikli taleplerimizi dile getirilip, konunun yakından takip edildiğini, bu alanda ki çalışmalarımızın sürdüğünü ifade etti.

Kaya , “Osmaniye’miz için bu denli önemli ve büyük projeyi önümüzdeki günlerde basın toplantısı ile kamuoyuna detaylı bir şekilde bilgilendirmesi yapılacak”. İfadelerinde bulundu.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz