Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Osmaniye’de, ATT ve Paramedik Haftası Kutlandı
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 2 Nisan 2019 - 07:01:25

Osmaniye’de, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri – Paramedik Derneği (ATT- DER) İl Başkanlığı tarafından, “Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası” dolayısı ile ödül töreni ve müzikli eğlence programı düzenlendi. Öğretmenevi’ndeki etkiliğe, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Genel Başkanı Abdullah Baltacı, Sağlık-Sen Şube Başkanı Muhittin Çenet, Osmaniye’yi Uluslararası Tanıtma Derneği (OSTADER) Genel Başkanı Bahri Çolpan, sağlık çalışanları ile sağlık meslek lisesi öğrencileri ile çok sayıda davetli katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan ATTDER İl Başkanı İlyas Yıldır, birlik ve beraberliği güçlendirmek adına yapılan organizasyonda kendilerini yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür etti. ATT-DER denildiğinde aklıma ilk gelen şeyin aile olduğunu vurgulayan Başkan Yıldır, “Bu güzel ailenin bir ferdi olmaktan ve bu ailede hizmet etmekten her zaman onur ve gurur duyuyorum. Derneğimizin Osmaniye’deki faaliyetleri devam etmekte olup daha çok eğitim, öğrenci arkadaşlarımızın bilgi ve becerilerinin gelişimi anlamında desteklerimizi sürdürmekteyiz. Bizler sahaya çıktığımızda ihtiyaç sahibi insanların dertlerine derman olmak için de mücadele ediyoruz. İ

htiyaç sahibi aileleri sahadaki çalışmalarımız sırasında daha net görerek, onlara gerek ev eşyaları, gerek gıda, gerekse öğrencilerin okul ihtiyaçları ve bursları sağlanarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Birlikteliğimizin daim olması mesleğimizin ve meslektaşlarımızın zarar görmemesi, halkımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması için çalışmalarımız devam etmekte. Bizleri bu anlamda yalnız bırakmayan başta il sağlık müdürlüğümüz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bizler birlikte güçlüyüz, birlikten kuvvet doğar diyoruz. Mesleğimiz için son söyleyeceğim söz ‘Bir meslek tek yürek’ diyorum.” dedi. Konuşmaların ardından, başkan yardımcısı kategorisinde altın ambulans ödülü Ülkü Dilek Kutluca’ya, vefa ödülü Mehmet Emin Çuhadar’a ve Ambulans Şoförü Korkmaz Dönmez, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ve sponsor firmalara katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi. Ödül törenin ardından misafirler, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz