GECELERE AKALIM

GECELERE AKALIM

Kartal gözler ormanlara sahip çıkıyor

Kartal gözler ormanlara sahip çıkıyor

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNDEN 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI

Başkan Seyitoğlu’nun 15 Temmuz mesajı

Başkan Seyitoğlu’nun 15 Temmuz mesajı

Sumbas’ta 15 Temmuz Bayrak Yürüyüşü ve Sergi açılışı

Sumbas’ta 15 Temmuz Bayrak Yürüyüşü ve Sergi açılışı

ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ GENÇLİK MERKEZİ OLDU
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 8 Temmuz 2019 - 07:52:40

Osmaniye´de yaz tatilinin gelmesiyle birlikte öğrencilerin adresi Gençlik Merkezi oldu.
Kadirli ilçesinde,okulların kapanması,LGS ve Üniversite sınavlarının yapılmasının ardından öğrenciler,yaz tatillerini Gençlik Merkezinde dolu dolu geçiriyorlar.
Öğrenciler, genelde aileleriyle birlikte yaz tatilini geçirmek için yaylalara ve denize giderken,bir çok öğrenci ise tercihlerini Gençlik Merkezinden yana kullandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğüne bağlı Kadirli Gençlik Merkezinde öğrencilere, bir çok alanda eğitici ve öğretici faaliyetler yapılıyor.

Kur´an,satranç, mangala,bilgisayar oyunları,müzik,resim,kitap okuma, karikatür ,  masa tenisi,bilardo,voleybol ve basketbol gibi sportif faaliyetler yapılıyor.
Tatillerini Gençlik Merkezinde hem eğlenerek hem de eğitici bir şekilde geçiren öğrenciler,eğitmenler eşliğinde güzel ve faydalı vakit geçirdiklerini, hem yeni şeyler öğrendiklerini hem de yeni arkadaşlar edindiklerini dile getirerek, birçok yerde bulamayacağımız imkanlar burada bize sunuluyor dediler.

Gençlik merkezi müdürü Kamil Kerimoğlu,Gençlik merkezine gelen öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sürdürebileceğini vurgulayarak

Gençlerimizle bir arada olmak bizleri mutlu ediyor. Gençlerimiz yeter ki bir şeyler yapma çabası içerisinde olsun . Bizler her türlü imkanı kendilerine sağlıyoruz ifadelerini kullandı.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz