Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

MUHSİN YAZICIOĞLU KADİRLİ DE ANILDI
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 26 Mart 2019 - 07:32:27

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu,Eğitim-Bir-sen Kadirli şubesinin düzenlediği bir programla anıldı.

Sendika binasında  düzenlenen program, Kur’an-ı Kerim okunmasıyla  başladı.

Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi Mustafa Demirci, bizlerde merhum Muhsin başkanının  hayal ettiği gençliği yetiştirmek için mücadele ediyoruz. Onun ideallerini, vizyonunu onun misyonunu devam ettirmek için sivil toplum kuruluşları  ve arkadaşlarımızla birlikte azami gayret göstermeye devam edeceğiz. Çünkü, Ülkemizin yeni Muhsin lere ihtiyacı olduğu  düşüncesindeyiz  dedi.

Eğitim Bir Sen ve Memur Sen Osmaniye il temsilcisi Mahmut Kahraman da , bir çok insan O’nu bilmeden tanımadan bu kadar çok ağladılar ve üzüldüler ki o kendisini ülkesine ve Milletine adamış büyük bir dava ve adamı gönül adamıydı.

Milli ve muhafazakar duygularla o çizgide bir ömür geçirdiğini, hep idealleri peşinde koştuğunu, hayatını vatanına ve milletine adadığını dile getirerek, bu milletinin kalbinde ve hafızalarda  çok önemli bir yer edindiğini ifade etti.

Memur Sen onursal başkanı  Mücahit Çelik’de  vefatının  10.yılında rahmet ve minnetle andıklarını belirtip  Merhum Başkan Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili  slayt eşliğinde bir sunum yaparak  onunla  ilgili anekdotlar anlattı.Çelik,

Muhsin başkanın vatan için bu topraklar  için dik bir duruş sergilediğini  hayatının her anında hiçbir zaman batılın karşısında eğilmediğini  özü sözü bir olan, hayatı  sevgi ve şefkat dolu yüreğiyle gönüllerde  taht kurduğunu, Türk ve İslam dünyasında da önemli bir yere sahip olduğu belirterek, onu unutmayacak ve unutturmayacağız dedi.Program merhum Muhsin başkanla ilgili şiirlerin okunması ve duaların edilmesiyle son buldu. Anma programına İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu,Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Eğitimciler katıldı.

 

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz