Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Milletvekili Kaya’nın Yeşilay Haftası mesajı
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 4 Mart 2019 - 07:23:41

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya 01-07 Mart tarihleri arasında Yeşilay Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Kaya yayınladığı mesajında, “Ülkemizde aktif olarak çalışan en köklü sivil toplum kuruluşlarından olan ve bağımlılıkla mücadele gibi önemli , hayati bir sorumluluğu üstelenen Yeşilay, 5 Mart 1920’de, kurulmuştur.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize, sağlıklı bir gelecek ve bağımlılıkla mücadelenin önemini anlatmakta, gençlerimizi bu kötülüklerden korumaktadır. Sadece ülkemizde değil, ulusal ve uluslararası ölçekte yoğun ve etkin bir şekilde çalışmaktadır. Yeşilay, geçmişte olduğu gibi günümüzde de, gençlerimizi alkol, tütün, uyuşturucu madde, kumar gibi bağımlılıklardan koruyarak; gençlerimiz, çocuklarımızın enerjilerini sosyal ve kültürel faaliyetlere yöneltmeleri için çalışmalar yürütmektedir. Çalışmalarını geleneksel yöntemler ve bilimsel metotlarla özverili bir şekilde topluma yansıtmaktadır.

Söz konusu çalışmalarıyla, nice hayatlar kurtulmuştur. Yardım ve desteğe ihtiyacı olan bağımlı gençlerimizin hayata tutunmalarına vesile olmuşlardır.

Milletinizin ve Ülkemizin geleceğinin teminatı olan gençlerimiz korunması, enerjilerinin ve bilgilerinin doğru alanlara yönlendirilmesini amaçlayan Yeşilay, ruhen ve bedenen sağlıklı yetiştirilmiş bir gençlik ve güzel ahlaklı bir nesil, milletimiz, toplumumuz için iyi bir gelecek demektir.

01- 07 Mart Yeşilay Haftası vesilesiyle değerli kuruma emek veren tüm büyüklerimizi saygıyla anıyorum.

Toplumumuzda her bir bireyin Yeşilayın amaçlarını hayatında yaşam felsefesi olarak görmeli, her bir ferdin toplumumuzun değeri olan güzide kuruma ve sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz