EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

Müzeler Haftası Etkinlikleri

Müzeler Haftası Etkinlikleri

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

Ergenekon’da öğrencilerin muhteşem gösterisi
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 10 Mayıs 2019 - 07:31:59

Kadirli’de, başarılı eğitim kurumlarından Ergenekon Şehit Mehmetçik İlkokulu’nun 1-C sınıfı öğrencileri tarafından düzenlenen yılsonu şenliği ve resim sergisi muhteşemdi.

Belediye Devlet Bahçeli Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, Ergenekon Şehit Mehmetçik İlkokulu Müdürü Fatih Bekar, bazı kurum amirleri ve okul müdürleri, öğrenci ve velileri katıldı.

Atatürk ve şehitlerimiz için saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan yılsonu şenliği ve resim sergisi, sınıf öğretmeni Hülya Telli’nin öğrencileri, hazırladıkları şiir, müzikli oyun ve diğer gösterilerle katılımcılardan tam not aldılar.

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği öğrencilerin gösterileri ve sunumları, programa katılanları kimi zaman güldürürken kimi zaman da duygulandırdı.

Ergenekon Şehit Mehmetçik İlkokulu 1-C Sınıfı öğretmeni Hülya Telli, yaptığı konuşmada, kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan velilerine ve katılımcılara teşekkür ederek, “Okuma yazmanın önemini bilen, okuma sevgisi ve coşkusuyla dolu 1. sınıf öğrencilerimizin başarılarını kutladığımız yılsonu şenliği ve resim sergisinde bizleri yalnız bırakmadınız. Büyük bir coşkuyla gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğimizde emeği geçen velilerimize ve diğer ilgililere teşekkür ediyoruz. Okuma yazma öğrenerek eğitim ve öğretim hayatlarının kapısından giren çocuklarımıza bütün eğitim ve öğretim hayatları boyunca başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Ergenekon Şehit Mehmetçik İlkokulu Müdürü Fatih Bekar ise öğrencilerin gösterisinde emeği geçen sınıf öğretmeni Hülya Telli ve resim öğretmeni Mesude Işıklı ile diğer ilgililere teşekkür etti.

Katılımcıların ayakta alkışladığı programın sonunda resim öğretmeni Mesude Işıklı idaresinde öğrencilerin yaptığı resim sergisi gezildi. Resim sergisi büyük ilgi gördü. Menderes Özat

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz