EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

Müzeler Haftası Etkinlikleri

Müzeler Haftası Etkinlikleri

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

EĞİTİM BİR-SEN  DEN BAŞKAN TARHAN’A ZİYARET
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 15 Mayıs 2019 - 07:30:28

Kadirli Eğitim Bir Sen ilçe temsilciğince Belediye Başkanı  Dr.Ömer Tarhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi Mustafa Demirci ve yönetim kurulu üyeleri  31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Kadirli Belediye Başkanlığına seçilen  Dr.Ömer Tarhan’ı  ziyaret ederek tebrik etti.

31 Mart tarihinde yapılan seçimlerin ardından uzun bir süre vatandaşların, kamu kurum yetkililerinin, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin tebriklerini kabul eden  Başkan Tarhan,Eğitim Bir-Sen başkanı Mustafa Demirci ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Ziyaretlerinden dolayı sayın Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum dedi. Tarhan ayrıca STK’ların ilçenin  demokratik ve şeffaf yönünü temsil ettiğini ve bu nedenle   gerçekleştirilecek   projelerde katılımcı ve paydaş bir mantalite ile STK’ların görüş ve  önerilerine her zaman açık olduklarını belirtti.

Sendika temsilcisi Demirci’de  Kadirli Eğitim Bir-Sen yönetim kurulu olarak belediye başkanımız Dr Ömer Tarhan Bey’e Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyarette Kadirli ile ilgili önemli meseleler istişare ettik konuştuğumuz konularda birlikte hareket etme gençlere aileye ve Kadirli’ye yönelik plan ve programlarda etkinliklerde belediyemiz ile birlikte çalışarak ortak ve en önemli paydamız Kadirli için en güzelini yapma konusunda mutabık kaldık. Sayın başkanımıza sıcak ilgi ve alakadan dolayı sendikamız adına teşekkür eder Kadirli’mize hayırlı hizmetler yapmasını dilerim ifadelerini kullandı.Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz