Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Miraç Caminde kuran kursuna kayıt yaptırana hediye var

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

Osmaniye’de uyuşturucu operasyonu

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

  Jandarma Teşkilatının 180. kuruluş yıl dönümü

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!

Başkan Kadir Kara, Seçim Beyannamesini Açıkladı
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 21 Mart 2019 - 06:52:10

Osmaniye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Kadir Kara, Osmaniye’nin geleceğine yön verecek ve İnsan odaklı projelerini basın mensuplarına tanıttı.

Cebelibereket Kültür Merkezinde düzenlenen Osmaniye Kentleşme Modeli 2023 Lansman toplantısına Başkan Kadir Kara, MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş ve Ak Parti İl Başkanı Hamza Tor ile birlikte basının huzuruna çıktı

OSMANİYE KENTLEŞME MODELİ 2023

Başkan Kadir Kara Osmaniye Kentleşme Modeli 2023 projelerini Kent içi Ulaşım ve Teknik Altyapının Güçlendirilmesi, Sürdürülebilir Çevre, İklim Değişikliği Stratejisi ve Afet Yönetimi, Kentsel Tanıtım ve Pazarlama, Kentsel Miras, Mekan Kalitesi ve Kentsel Tasarım, Kentlilik Bilinci, Katılımcılık ve Kentsel Yönetim ve Kent Yoksulluğu, Yerel Kalkınma ve Rekabet Edebilirlik olmak üzere 6 ana başlıkta topladı.

Belediye Başkan Adayı Kadir Kara konuşmasında; “Belediye Başkanlığımız süresince Osmaniyemizin büyümesi, gelişmesi ve kalkınması adına planladığımız projeleri hayata geçirmek için çaba sarf ettik. Önümüzdeki dönemde yapacaklarımız ile ilgili Osmaniye’yi taşıyacağımız noktayla ilgili neler planladığımızı, hangi konularda Osmaniye’ye yeni bir değer katma arayışı içerisinde olduğumuzu sizlerle paylaşmak ve sizler vasıtasıyla da Osmaniyeli hemşerilerimize duyurmak istiyoruz. Hazırladığımız projeler ile Osmaniye’yi inşallah bulunduğu noktalardan çok daha üst noktalara çıkaracağımıza inanıyorum. Ayrıca Osmaniye’ye hizmet noktasında seçimlere giren tüm siyasi partilerin ve bağımsız belediye başkan adaylarına başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Basın mensuplarına ayrıntılı olarak projelerini aktaran Başkan Kadir Kara, sunum sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

DEVLET BAHÇELİ 28 MARTTA OSMANİYE’DE

Cumhur ittifakının belediye başkan adayı Kadir Kara ayrıca 28 Mart Perşembe günü saat 13.00’da MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin kendi adını taşıdığı bulvar üzerindeki Cumhur İttifakı Seçmen İletişim Merkezi önünde halka hitap edeceğini sözlerine ekledi.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz